ZENIT v programovaní
Kategória Grafik

Kategória Grafik - Výsledky krajského kola 2017-18

Bratislavský kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoBeáta Válkyová159
2SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMichaela Patschová151
3SPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMatúš Menke150
4Spojená škola NovohradskáBratislavaAdrián Hegeduš150
5SPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMichal Trup136
6Spojená škola NovohradskáBratislavaDaniel Michalík121
7SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoVanessa Vaskomjatiová120
8SOŠ-ITBratislava-RačaErik Mesároš83
9Spojená škola NovohradskáBratislavaTibor Sloboda65
10SPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoTomáš Drus64
11SOŠ-ITBratislava-RačaPeter Silný63
12SPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoTomáš Ivančík50
13SPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoFrederik Helma33
14SOŠ-ITBratislava-RačaFilip Kollár0

Trenčiansky kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1Stredná umelecká školaTrenčínStanislava Balážová147
2Stredná umelecká školaTrenčínKatarína Fapšová137
3Piaristická spojená školaPrievidzaMatej Volf118
4Piaristická spojená školaPrievidzaMiloš Brezáni112
5Stredná umelecká školaTrenčínOndrej Špánik108
6SOŠ Stará TuráStará TuráJakub Kubačka96
7Stredná odborná školaDubnica nad VáhomJuraj Masár88
8Piaristická spojená školaPrievidzaJakub Ložek86

Nitriansky kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyTamás Csanda145
2SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyNatália Molnárová131
3SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyMichal Sedlák112
4SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyNoemi Pálinkášová107
5Obchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceFilip Šurda100
6SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyViktória Mravíková96
7GymnáziumTopoľčanyDávid Silady91
8SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyDominika Pintérová89
9GymnáziumTopoľčanyLukáš Kvasnica85
10Gymn. - KSŠLeviceKarla Majkútová75
11Obchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceJana Minárová45
12Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyJázmin Viktória Jakubovich37
13Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyZsófia Ružíková34
14Gymn. - KSŠLeviceRoman Harmady32
15Obchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceSamuel Bielik29
16Gymn. - KSŠLeviceĽubomír Szojka0
17SOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyAdrián Medera0

Žilinský kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1Gymnázium ČadcaČadcaMário Šustek137
2Spojená školaTvrdošínJuraj Franek97
3SOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokNikolas Bachan87
4SPS MartinMartinMartin Ziduliak0

Banskobystrický kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SPŠ J. MurgašaBanská BystricaJuraj Dubovec153
2SPŠ J. MurgašaBanská BystricaEma Chválová137
3SOS IT Banská BystricaBanská BystricaKevin Kostka136
4Súkromné gymnázium ŽPPodbrezováErik Škôlka134
5SPŠ J. MurgašaBanská BystricaJakub Šťavina119
6SPŠ J. MurgašaBanská BystricaPatrik Ostruszka118
7SOS IT Banská BystricaBanská BystricaPatrik Turčan108
8Súkromné gymnázium ŽPPodbrezováIvana Kováčiková91
9Súkromné gymnázium ŽPPodbrezováPatrik Gavura89
10SOS IT Banská BystricaBanská BystricaMichal Maretta0

Prešovský kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SPS elektrotechnickaPrešovRadovan Škop158
2Stredná priemyselná školaBardejovDávid Ďurčo149
3SPS elektrotechnickaPrešovPeter Nižník134
4Stredná priemyselná školaBardejovPatrik Kunst133
5SPS elektrotechnickaPrešovKamil Men113
6SPS elektrotechnickaPrešovAdam Hnat101
7SPS elektrotechnickaPrešovKristián Kičinka73
8SPS elektrotechnickaPrešovDamián Paranič67
9SPS elektrotechnickaPrešovŠtefan Stolarík59
10Stredná priemyselná školaBardejovMarek Slota55
11SPS elektrotechnickaPrešovHenrich Hanušovský54
12Stredná priemyselná školaBardejovAnton Fecko50
13SPS elektrotechnickaPrešovMatúš Juraj Kobyľan48

Košický kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SPŠ elektrotechnickáKošice-SeverĽuboslav Piljan93
2Technická akadémiaSpišská Nová VesJaroslav Šveda81
3SPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMichal Palkov79
4Technická akadémiaSpišská Nová VesSebastián Hanuščin0