ZENIT v programovaní
Kategória Grafik

Kategória Grafik - Výsledky školského kola 2017-18

Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoVanessa Vaskomjatiová161
2BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoBeáta Válkyová156
3BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMichaela Patschová131
4BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoPeter Valo128
5BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMartina Bútorová117
6BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMartin Lovas115
7BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoBronislava Ragasová114
8BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoAdam Minka113
9BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoSabína Hasaničová109
10BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoLukáš Krnčok107
11BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMarko Bašnák100
12BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMichaela Vajkunyová95
13BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMartin Skalský89
14BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoAdam Horváth89
15BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoDominika Mervová84
16BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoZuzana Meňhertová80
17BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoPeter Barci76
18BASOŠ-ITBratislava-RačaErik Mesároš113
19BASOŠ-ITBratislava-RačaPeter Silný71
20BASOŠ-ITBratislava-RačaFilip Kollár69
21BASOŠ-ITBratislava-RačaDávid Polčic59
22BASOŠ-ITBratislava-RačaPeter Silný
23BASOŠ-ITBratislava-RačaDávid Polčic
24BASOŠ-ITBratislava-RačaFillip Kollár
25BASOŠ-ITBratislava-RačaErik Mesároš
26BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMatúš Menke120
27BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMichal Trup68
28BASPŠE HálovaPetržalkaMatúš Poruben0
29BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoTomáš Ivančík70
30BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoTomáš Drus67
31BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoFrederik Helma50
32BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoPatrik Ondruš1
33BAGymn. pre nadané detiBratislava-Nové MestoKristina Galikova0
34BASpojená škola NovohradskáBratislavaDaniel Michalík110
35BASpojená škola NovohradskáBratislavaSamuel Gabura103
36BASpojená škola NovohradskáBratislavaAdrián Hegeduš94
37BASpojená škola NovohradskáBratislavaTibor Sloboda79
38BASpojená škola NovohradskáBratislavaLenka Šebíková56
39BASpojená škola NovohradskáBratislavaMatej Šinkovic47
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
40TNSPŠNové Mesto nad VáhomLukáš Pevný
41TNSPŠNové Mesto nad VáhomLucia Lachová
42TNSPŠNové Mesto nad VáhomJán Ševčík
43TNStredná umelecká školaTrenčínOndrej Špánik120
44TNStredná umelecká školaTrenčínKatarína Fapšová117
45TNStredná umelecká školaTrenčínStanislava Balážová102
46TNStredná umelecká školaTrenčínMarianna Kachlárová101
47TNStredná umelecká školaTrenčínAleš Porubský100
48TNStredná umelecká školaTrenčínKarol Šinkovič99
49TNStredná umelecká školaTrenčínAlžbeta Kucbelová89
50TNStredná umelecká školaTrenčínAdriána Remiášová85
51TNStredná umelecká školaTrenčínTerézia Jandušíková84
52TNStredná umelecká školaTrenčínIvan Jančo83
53TNStredná umelecká školaTrenčínSimona Hazuchová49
54TNStredná umelecká školaTrenčínNatália Regnerová
55TNStredná umelecká školaTrenčínEma Priečinská
56TNSOŠ Stará TuráStará TuráJakub Kubačka104
57TNSOŠ Stará TuráStará TuráAlexandar Sasch Uglješ77
58TNSOŠ Stará TuráStará TuráLaura Lišková64
59TNSOŠ Stará TuráStará TuráSára Jarábková45
60TNPiaristická spojená školaPrievidzaMiloš Brezáni135
61TNPiaristická spojená školaPrievidzaJakub Ložek127
62TNPiaristická spojená školaPrievidzaMatej Volf126
63TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomJuraj Masár94
64TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomHana Koníčková82
65TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomPatrik Królik81
66TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomHelena Júlia Kosová73
67TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomJakub Hrnčár66
68TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomKristián Vaniak62
69TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomJakub Beníček62
70TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomAdam Velič
71TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomPatrik Ševčík
72TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomAngelika Kramáriková
73TNStredná odborná školaDubnica nad VáhomMonika Bazalová
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
74NRGymnáziumTopoľčanyDávid Silady48
75NRGymnáziumTopoľčanyLukáš Kvasnica34
76NRGymnáziumTopoľčanyDávid Molek0
77NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyNatália Molnárová130
78NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyMichal Sedlák115
79NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyNoemi Pálinkášová108
80NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyViktória Mravíková108
81NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyAdrián Medera106
82NRSOŠDaS, Nové ZámkyNové ZámkyDominika Pintérová84
83NRObchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceFilip Šurda133
84NRObchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceJana Minárová111
85NRObchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceSamuel Bielik85
86NRObchodná akadémia ZlatéZlaté MoravceMiroslav Paulov
87NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyTamás Csanda143
88NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyJázmin Viktória Jakubovich44
89NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyZsófia Ružíková43
90NRGymn. - KSŠLeviceKarla Majkútová
91NRGymn. - KSŠLeviceRoman Harmady
92NRGymn. - KSŠLeviceĽubomír Szojka
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
93ZAGymnázium ČadcaČadcaMário Šustek92
94ZAGymnázium ČadcaČadcaTomáš Trlíček67
95ZAGymnázium ČadcaČadcaJán Tomaník47
96ZASpojená školaTvrdošínJuraj Franek95
97ZASpojená školaTvrdošínSamuel Kovalík90
98ZASpojená školaTvrdošínDominik Žuffa75
99ZASpojená školaTvrdošínErik Ladňák60
100ZASPS MartinMartinMartin Ziduliak
101ZASPS MartinMartinMartin Jakub Šimko
102ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokNikolas Bachan140
103ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokLucia Hrompová128
104ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokMartin Málik125
105ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokMário Chlepko75
106ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokDamián Ďaďo70
107ZASOŠ ElektrotechnickáLiptovský HrádokPeter Bodorík40
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
108BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaJuraj Dubovec146
109BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaJakub Šťavina123
110BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaPatrik Ostruszka103
111BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaEma Chválová102
112BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaIvana Štefániková92
113BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaKatarína Bahnová85
114BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaMelánia Ďuríková75
115BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaJakub Kula75
116BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaDorota Demčáková66
117BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaAdam Ivan Kriška62
118BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaMarek Poškrob55
119BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaMiroslav Max Gábor51
120BBSPŠ J. MurgašaBanská BystricaMartin Porubčan45
121BBSOŠ technickáLučenecJakub Mlynarčík0
122BBSOS IT Banská BystricaBanská BystricaPatrik Turčan126
123BBSOS IT Banská BystricaBanská BystricaKevin Kostka103
124BBSOS IT Banská BystricaBanská BystricaMichal Maretta88
125BBSOS IT Banská BystricaBanská BystricaDominika Neuschlová0
126BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováErik Škôlka140
127BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováIvana Kováčiková126
128BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováPatrik Gavura108
129BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováPeter Vajdík75
130BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováMatej Horňanský55
131BBSúkromné gymnázium ŽPPodbrezováAdam Miroslav Predanocy51
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
132POStredná priemyselná školaBardejovPatrik Kunst163
133POStredná priemyselná školaBardejovDávid Ďurčo134
134POStredná priemyselná školaBardejovAnton Fecko118
135POStredná priemyselná školaBardejovMarek Slota101
136POSPS elektrotechnickaPrešovHenrich Hanušovský158
137POSPS elektrotechnickaPrešovRadovan Škop148
138POSPS elektrotechnickaPrešovPeter Nižník134
139POSPS elektrotechnickaPrešovKamil Men127
140POSPS elektrotechnickaPrešovKristián Kičinka111
141POSPS elektrotechnickaPrešovDamián Paranič101
142POSPS elektrotechnickaPrešovMatúš Juraj Kobyľan72
143POSPS elektrotechnickaPrešovMarek Stolárik63
144POSPS elektrotechnickaPrešovAdam Hnat32
145POSPS elektrotechnickaPrešovŠtefan Stolarík30
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
146KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMichal Palkov42
147KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverĽuboslav Piljan40
148KETechnická akadémiaSpišská Nová VesJaroslav Šveda78
149KETechnická akadémiaSpišská Nová VesSebastián Hanuščin22