ZENIT v programovaní
Kategória Grafik

História kategórie Grafik pre školský rok 2018/19

Celoštátne kolo

Čas na vypracovanie zadania - 10 hodiny.

Krajské kolo

Čas na vypracovanie zadania - 4 hodiny.

Školské kolo

Čas na vypracovanie zadania - 4 hodiny.

Výsledky Školské kola

Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BASOŠ polygrafickáBratislavaLucia Chalková146
2BASOŠ polygrafickáBratislavaDominik Malík142
3BASOŠ polygrafickáBratislavaAdrián Pavlačič134
4BASOŠ polygrafickáBratislavaJuraj Boďa133
5BASOŠ polygrafickáBratislavaMarieta Brandisová131
6BASOŠ polygrafickáBratislavaDávid Žužkovič130
7BASOŠ polygrafickáBratislavaMikhailo Sliusar119
8BASOŠ polygrafickáBratislavaPeter Valo118
9BASOŠ polygrafickáBratislavaSarah Hollá113
10BASOŠ polygrafickáBratislavaMichaela Patcschová110
11BASOŠ polygrafickáBratislavaPeter Barci102
12BASOŠ polygrafickáBratislavaFilip Scherhaufer99
13BASOŠ polygrafickáBratislavaJasmína Straňovská92
14BASOŠ polygrafickáBratislavaAlan Brabec92
15BASOŠ polygrafickáBratislavaDominik Malík
16BASOŠ polygrafickáBratislavaŠtudent
17BASOŠ polygrafickáBratislavaŠtudent
18BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaAndrej Mjartan89
19BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMichal Bajtek59
20BAGymnázium Jura HroncaBratislavaErvín Cutlac140
21BAGymnázium Jura HroncaBratislavaMatej Šinkovic104
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
22TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomAdam Vincurský89
23TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomJán Grék89
24TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomMartin Chamuty79
25TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomJakub Gibaštík57
26TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomAdam Joachim Mikeška
27TNSOŠ Stará TuráStará TuráOliver Gombala117
28TNSOŠ Stará TuráStará TuráMarína Holendová109
29TNSOŠ Stará TuráStará TuráTereza Čeháková97
30TNSOŠ Stará TuráStará TuráLaura Lišková92
31TNSOŠ Stará TuráStará TuráZdenko Bánovský80
32TNSOŠ Stará TuráStará TuráŠtudent0
33TNPiaristická spojená školaPrievidzaJakub Ložek105
34TNPiaristická spojená školaPrievidzaNaďa Borisová105
35TNPiaristická spojená školaPrievidzaMatej Volf104
36TNPiaristická spojená školaPrievidzaAdam Lupták104
37TNPiaristická spojená školaPrievidzaPatrícia Fridlová104
38TNPiaristická spojená školaPrievidzaJuraj Straka89
39TNPiaristická spojená školaPrievidzaJozef Nemček81
40TNPiaristická spojená školaPrievidzaKarin Elizabeth Bezáková63
41TNPiaristická spojená školaPrievidzaPeter Macho57
42TNPiaristická spojená školaPrievidzaErik Heveši44
43TNPiaristická spojená školaPrievidzaSamuel Benko30
44TNPiaristická spojená školaPrievidzaDominik Barčiak26
45TNPiaristická spojená školaPrievidzaMatúš Čierny20
46TNPiaristická spojená školaPrievidzaPatrik Šrámka
47TNPiaristická spojená školaPrievidzaRoman Mihál
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
48NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoImrich Molnár114
49NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoKristóf Klacián70
50NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoNorbert Németh69
51NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoKitty Miklósi52
52NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyTamás Csanda143
53NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyBalázs Csányi84
54NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyNoémi Katinka Kovács79
55NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyZsófia Ružík48
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
56BBSPŠ J .M.Banská BystricaJuraj Dubovec147
57BBSPŠ J .M.Banská BystricaJakub Kula137
58BBSPŠ J .M.Banská BystricaDalibor Mrška135
59BBSPŠ J .M.Banská BystricaEma Chválová119
60BBSPŠ J .M.Banská BystricaKristián Baláž104
61BBSPŠ J .M.Banská BystricaMartin Bábela102
62BBSPŠ J .M.Banská BystricaMartin Porubčan67
63BBSPŠ J .M.Banská BystricaŠtudent27
64BBSOS IT BBBanská BystricaPatrik Ďurej129
65BBSOS IT BBBanská BystricaSamuel Krupík121
66BBSOS IT BBBanská BystricaMarek Mlich120
67BBSOS IT BBBanská BystricaJakub Kohút118
68BBSOS IT BBBanská BystricaMikuláš Margeta116
69BBSOS IT BBBanská BystricaPeter Kapoš112
70BBSOS IT BBBanská BystricaMichal Kozelský110
71BBSOS IT BBBanská BystricaDenis Horánsky99
72BBSOS IT BBBanská BystricaSamuel Daniš94
73BBSOS IT BBBanská BystricaAnna Gajdošová88
74BBSOS IT BBBanská BystricaJana Kišová86
75BBSOS IT BBBanská BystricaKevin Csapszki85
76BBSOS IT BBBanská BystricaAndrej Hujo80
77BBSOS IT BBBanská BystricaErik Gracák65
78BBSOS IT BBBanská BystricaNina Mareková55
79BBSOS IT BBBanská BystricaAleš Majerčík54
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
80POSPŠT BardejovBardejovAnton Fecko156
81POSPŠT BardejovBardejovPeter Paľa141
82POSPŠT BardejovBardejovBranislav Čunta139
83POSPŠT BardejovBardejovLukáš Kendra124
84POSPŠT BardejovBardejovLukáš Jančik114
85POSPŠT BardejovBardejovJakub Cingeľ111
86POSPŠT BardejovBardejovMarek Pillár83
87POSPŠT BardejovBardejovŠtudent0
88POSPŠEPrešovErik Wittner159
89POSPŠEPrešovKamil Mén152
90POSPŠEPrešovMatúš Juraj Kobyľan144
91POSPŠEPrešovKristián Kičinka127
92POSPŠEPrešovDaniela Chovancová124
93POSPŠEPrešovMarcel Bilanovič71
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
94KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverAlex Irányi133
95KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverĽuboslav Piljan114
96KEInformačných technológiíKošiceMonika Podhájecká130
97KEInformačných technológiíKošiceMiroslava Šuščáková92
98KEInformačných technológiíKošiceJozef Štefuca71
99KEInformačných technológiíKošiceAdrián Tutko46
100KEInformačných technológiíKošiceMatúš Kandalík41
101KEInformačných technológiíKošiceDominik Slušný38
102KEInformačných technológiíKošiceDominik Jarkovský