ZENIT v programovaní
Kategória Grafik

Kategória Grafik - Výsledky krajského kola 2019-20

Bratislavský kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoJuraj Boďa229
2Spojená školaBratislava-RužinovTerézia Kabátová214
3SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoDominik Malík202
4SOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoLucia Chalková193
5Spojená školaBratislava-RužinovDalibor Itze190
6Spojená školaBratislava-RužinovDenis Požgay122

Trenčiansky kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1PSŠ F.HanákaPrievidzaPatrik Mokrý254
2Stredná odborná školaStará TuráMichal Hudcovič247
3Stredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomTomáš Dzurák231
4Stredná odborná školaStará TuráMarína Holendová230
5Stredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomJán Grék208
6PSŠ F.HanákaPrievidzaSlávka Hudecová198
7Gymnázium PúchovPúchovJuraj Zbín198
8Stredná odborná školaStará TuráTimotej Tancár192
9Stredná odborná školaStará TuráAdrián Kubáň189
10Stredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomPeter Bárdy141
11Gymnázium PúchovPúchovPatrik Eliaš0
12Gymnázium PúchovPúchovKristína Križanová0

Nitriansky kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyTamás Csanda252
2Obchodná akadémiaZlaté MoravceDavid Lang243
3Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyGabriel Ábrahám232
4SPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoKitty Miklósiová208
5GymnáziumNitraKamila Kuricová204
6Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyKarla Valentová202
7Gymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyAdél Benyovszky196
8Obchodná akadémiaZlaté MoravceFilip Žiga194
9Obchodná akadémiaZlaté MoravceKarin Fidesová170
10Gymn. - KSŠLeviceKarin Jánošová168
11Obchodná akadémiaZlaté MoravceSofia Schwarzová166
12Gymn. - KSŠLevicePatrícia Paráková165
13Gymn. - KSŠLeviceJúlia Penzešová160

Banskobystrický kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SOŠ infor. technológiíBanská BystricaMarek Mlich237
2SOŠ infor. technológiíBanská BystricaMikuláš Margeta226
3SOŠ infor. technológiíBanská BystricaSamuel Krupík221
4SPŠ J .M.Banská BystricaLenka Holčíková186
5SPŠ J .M.Banská BystricaMartin Porubčan165
6SPŠ J .M.Banská BystricaRadoslav Krnáč118

Prešovský kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1SPŠ elektrotechnickáPrešovDaniela Chovancová255
2SPŠ elektrotechnickáPrešovErik Wittner254
3Str. priemyselná školaBardejovJakub Cingeľ242
4SPŠ elektrotechnickáPrešovMatúš Juraj Kobyľan241
5SOŠ technickáPopradRené Bukovina232
6SOŠ technickáPopradGabriel Horyl230
7SPŠ elektrotechnickáPrešovFilip Olejčuk219
8Str. priemyselná školaBardejovTomáš Demjanovič218
9Str. priemyselná školaBardejovFilip Šuľa209
10Str. priemyselná školaBardejovSamuel Gvušč208
11SPŠ elektrotechnickáPrešovMarcel Igor Bilanovič191
12Str. priemyselná školaBardejovJakub Kašprík129
13SOŠ technickáPopradJuraj Cvaniga123

Košický kraj

Názov školy Obec Súťažiaci Body
1Stredná odborná školaKošice-JuhSimona Gabonová228
2Stredná odborná školaKošice-JuhAlex Fridrich226
3SPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMarcel Hric194
4Stredná odborná školaKošice-JuhPatrik Kopec192
5SOŠ technickáRožňavaAlex Hlaváčik182
6Technická akadémiaSpišská Nová VesAlexandra Podolská181
7SOŠ technickáRožňavaAdela Dókušová148
8SOŠ technickáRožňavaSára Maxinová110
9SOŠ technickáRožňavaViktória Szárazová90