ZENIT v programovaní
Kategória Grafik

Kategória Grafik - Výsledky školského kola 2018-19

Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BAGymnázium A. EinsteinaBratislava-PetržalkaMartin Polerecký99
2BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoAdrián Pavlačič
3BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoDávid Žužkovič
4BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMikhailo Sliusar
5BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoPeter Barci
6BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoJuraj Boďa
7BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoPeter Valo
8BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoFilip Scherhaufer
9BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMarieta Brandisová
10BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoLucia Chalková
11BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoAlan Brabec
12BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMichaela Patcschová
13BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoDominik Malík
14BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoSarah Hollá
15BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoJasmína Straňovská
16BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaAndrej Mjartan
17BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMichal Bajtek
18BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoDominik Figura
19BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoFredererik Meszároš
20BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoDenis Pavlík
21BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoErik Škára
22BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoPatrik Dvorčák
23BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoDenis Murcin
24BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoMartin Šipkovský
25BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoDávid Bilík
26BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoSamuel Kulík
27BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoMohamed Shacker
28BASpojená školaBratislava-RužinovErvín Cutlac
29BASpojená školaBratislava-RužinovMatej Šinkovic
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
30TTSPŠ elektrotechnickáPiešťanyPatrícia Pálková144
31TTSPŠ elektrotechnickáPiešťanyMatej Ondreička91
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
32TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomAdam Vincurský
33TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomAdam Joachim Mikeška
34TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomMartin Chamuty
35TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomJán Grék
36TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomJakub Gibaštík
37TNStred. umelec.školaTrenčínMonika Rybárová
38TNStred. umelec.školaTrenčínIvan Jančo
39TNStred. umelec.školaTrenčínAnna Nemcová
40TNStred. umelec.školaTrenčínSimona Lukáčová
41TNStred. umelec.školaTrenčínAdriána Oroszová
42TNStred. umelec.školaTrenčínŠimon Macháč
43TNStred. umelec.školaTrenčínAlexandra Bieliková
44TNStred. umelec.školaTrenčínLaura Dimová
45TNStred. umelec.školaTrenčínJán Holba
46TNStred. umelec.školaTrenčínKristína Garabíková
47TNStred. umelec.školaTrenčínMatúš Ďuračka
48TNStred. umelec.školaTrenčínPavlína Kapšová
49TNStred. umelec.školaTrenčínKristína Lacková
50TNStredná odborná školaStará TuráOliver Gombala
51TNStredná odborná školaStará TuráMarína Holendová
52TNStredná odborná školaStará TuráAdrián Kubáň
53TNStredná odborná školaStará TuráTereza Čeháková
54TNStredná odborná školaStará TuráLaura Lišková
55TNStredná odborná školaStará TuráZdenko Bánovský
56TNPSŠ F.HanákaPrievidzaJuraj Straka
57TNPSŠ F.HanákaPrievidzaMatej Volf
58TNPSŠ F.HanákaPrievidzaJakub Ložek
59TNPSŠ F.HanákaPrievidzaAdam Lupták
60TNPSŠ F.HanákaPrievidzaJozef Nemček
61TNPSŠ F.HanákaPrievidzaPeter Macho
62TNPSŠ F.HanákaPrievidzaNaďa Borisová
63TNPSŠ F.HanákaPrievidzaKarin Elizabeth Bezáková
64TNPSŠ F.HanákaPrievidzaPatrik Šrámka
65TNPSŠ F.HanákaPrievidzaErik Heveši
66TNPSŠ F.HanákaPrievidzaRoman Mihál
67TNPSŠ F.HanákaPrievidzaMatúš Čierny
68TNPSŠ F.HanákaPrievidzaPatrícia Frídlová
69TNPSŠ F.HanákaPrievidzaDominik Barčiak
70TNPSŠ F.HanákaPrievidzaSamuel Benko
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
71NRSpojená školaNové ZámkyAndrej Szalma
72NRSpojená školaNové ZámkyAdam Naď
73NRSpojená školaNové ZámkyViktor Kiš
74NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoImrich Molnár114
75NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoKristóf Klacián70
76NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoNorbert Németh69
77NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoKitty Miklósi52
78NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyTamás Csanda
79NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyBalázs Csányi
80NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyZsófia Ružík
81NRGymnázium P.Pázmáňa VJMNové ZámkyNoémi Katinka Kovács
82NRGymn. - KSŠLevicePatrícia Paráková
83NRGymn. - KSŠLeviceMartin Moravčík
84NRGymn. - KSŠLeviceKarin Jánošová
85NRGymn. - KSŠLeviceJúlia Penzešová
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
86ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaJaroslav Lieskovan
87ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaMichaela Capková
88ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaTomáš Trlíček
89ZASpojená školaTvrdošínJuraj Franek
90ZASpojená školaTvrdošínErik Ladňák
91ZASpojená školaTvrdošínDominik Žuffa
92ZASpojená školaTvrdošínIgnác Borový
93ZASpojená školaTvrdošínMartin Bolek
94ZASPŠ technickáMartinLukáš Bahurinský
95ZASPŠ technickáMartinAdam Zjavka
96ZASPŠ technickáMartinFilip Lazár
97ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokNikolas Bachan
98ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokDamián Ďaďo
99ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokMário Chlepko
100ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokPeter Bodorík
101ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokMartin Málik
102ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokMário Almáši
103ZASpojená školaNižnáMaroš Randjak151
104ZASpojená školaNižnáMichal Kavuljak149
105ZASpojená školaNižnáSára Vorčáková126
106ZASpojená školaNižnáRoman Osadský122
107ZASpojená školaNižnáKarin Muchová120
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
108BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaPatrik Ďurej
109BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaAleš Majerčík
110BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMarek Mlich
111BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMikuláš Margeta
112BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMatej Pobežal
113BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaErik Gracák
114BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaNina Mareková
115BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMichal Kozelský
116BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaPeter Kapoš
117BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaAndrej Hujo
118BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaSamuel Krupík
119BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaSamuel Daniš
120BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaJana Kišová
121BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaDenis Horánsky
122BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaAnna Gajdošová
123BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaKevin Csapszki
124BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaJakub Kohút
125BBSúkromné gymnáziumPodbrezováAdam Miroslav Predanocy
126BBSúkromné gymnáziumPodbrezováErik Škôlka
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
127POStr. priemyselná školaBardejovAnton Fecko
128POStr. priemyselná školaBardejovPeter Paľa
129POStr. priemyselná školaBardejovLukáš Jančik
130POStr. priemyselná školaBardejovLukáš Kendra
131POStr. priemyselná školaBardejovMarek Slota
132POStr. priemyselná školaBardejovMarek Pillár
133POStr. priemyselná školaBardejovBranislav Čunta
134POStr. priemyselná školaBardejovJakub Cingeľ
135POSPŠ elektrotechnickáPrešovMatúš Juraj Kobyľan
136POSPŠ elektrotechnickáPrešovMarcel Bilanovič
137POSPŠ elektrotechnickáPrešovFrantišek Bednár
138POSPŠ elektrotechnickáPrešovKristián Kičinka
139POSPŠ elektrotechnickáPrešovErik Wittner
140POSPŠ elektrotechnickáPrešovKamil Mén
141POSPŠ elektrotechnickáPrešovDaniela Chovancová
142POSPŠ elektrotechnickáPrešovJakub Kolesár
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
143KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverAlex Irányi
144KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverĽuboslav Pilian
145KEStredná odborná školaKošice-JuhMatúš Kandalík
146KEStredná odborná školaKošice-JuhDominik Jarkovský
147KEStredná odborná školaKošice-JuhDominik Slušný
148KEStredná odborná školaKošice-JuhAdrián Tutko
149KEStredná odborná školaKošice-JuhMonika Podhájecká
150KEStredná odborná školaKošice-JuhJozef Štefuca
151KEStredná odborná školaKošice-JuhMiroslava Šuščáková
152KESOŠ technickáRožňavaAndrej Farkašovský
153KESOŠ technickáRožňavaSára Maxinová
154KESOŠ technickáRožňavaMichal Urban
155KESOŠ technickáRožňavaAdrián Tóth
156KESOŠ technickáRožňavaPeter Lalik
157KESOŠ technickáRožňavaDominik Koronczi
158KESOŠ technickáRožňavaSandra Bernáthová