ZENIT v programovaní
Kategória WebDeveloper

História kategórie WebDeveloper pre školský rok 2018/19

Celoštátne kolo

Čas na vypracovanie zadania - 8 hodiny.

Krajské kolo

Čas na vypracovanie zadania - 4 hodiny.

Školské kolo

Čas na vypracovanie zadania - 4 hodiny.

Výsledky Školské kola

Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BASOŠ polygrafickáBratislavaDominik Králik187
2BASOŠ polygrafickáBratislavaMartin Zrubec174
3BASOŠ polygrafickáBratislavaSamuel Ozaniak159
4BASOŠ polygrafickáBratislavaMartin Klien149
5BASOŠ polygrafickáBratislavaSamuel Nus115
6BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMartin Kňažovič149
7BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaPeter Bilka122
8BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaLukáš Piškytel115
9BAGymnázium Jura HroncaBratislavaSimon Hudec160
10BAGymnázium Jura HroncaBratislavaŠtudent118
11BAGymnázium Jura HroncaBratislavaŠtudent80
12BAGymnázium Jura HroncaBratislavaŠtudent25
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
13TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomSimon Pecka87
14TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomDominik Hrdlička55
15TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomMatúš Kočár52
16TNStredná priemyselná školaNové Mesto nad VáhomTomáš Mačica36
17TNPiaristická spojená školaPrievidzaPatrik Mokrý255
18TNPiaristická spojená školaPrievidzaAnnamária Kováčiková176
19TNPiaristická spojená školaPrievidzaDominik Priehoda150
20TNPiaristická spojená školaPrievidzaŠtudent
21TNPiaristická spojená školaPrievidzaŠtudent
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
22BBSPŠ J .M.Banská BystricaJakub Janek215
23BBSPŠ J .M.Banská BystricaMartin Križan184
24BBSPŠ J .M.Banská BystricaPavel Filo170
25BBSPŠ J .M.Banská BystricaMartin Samek168
26BBSPŠ J .M.Banská BystricaTibor Dulovec164
27BBSPŠ J .M.Banská BystricaMatúš Maruniak141
28BBSPŠ J .M.Banská BystricaDominik Gábrik133
29BBSPŠ J .M.Banská BystricaMatej Bartko103
30BBSPŠ J .M.Banská BystricaŠtudent95
31BBSPŠ J .M.Banská BystricaŠtudent63
32BBSPŠ J .M.Banská BystricaPatrik Grexa59
33BBSPŠ J .M.Banská BystricaŠtudent41
34BBSPŠ J .M.Banská BystricaMatej Samolej32
35BBSPŠ J .M.Banská BystricaŠtudent13
36BBSOS IT BBBanská BystricaMarek Kraus200
37BBSOS IT BBBanská BystricaMartin Hajdu142
38BBSOS IT BBBanská BystricaMarián Polonec Polonec129
39BBSOS IT BBBanská BystricaJakub Šupa127
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
40POSPŠT BardejovBardejovDávid Puzder218
41POSPŠT BardejovBardejovSimon Kravec184
42POSPŠT BardejovBardejovSimon Soroka164
43POSPŠT BardejovBardejovMartin Novák90
44POSPŠEPrešovAdam Valalský260
45POSPŠEPrešovDamián Paranič260
46POSPŠEPrešovSamuel Farkaš255
47POSPŠEPrešovErik Petra247
48POSPŠEPrešovMarko Mrúz240
49POSPŠEPrešovĽubomír Hoffman238
50POSPŠEPrešovPatrik Mosorjak237
51POSPŠEPrešovJakub Bednár227
52POSPŠEPrešovAdam Juriš218
53POSPŠEPrešovRichard Janka213
54POSPŠEPrešovŠtefan Horváth193
55POSPŠEPrešovPatrik Jakab188
56POSPŠEPrešovDominik Bušek155
57POSPŠEPrešovDávid Puškáš149
58POSPŠEPrešovRichard Vitkovič135
59POSPŠEPrešovMartin Ragan120
60POSPŠEPrešovRichard Skokan115
61POSPŠEPrešovMarián Popaďák86
62POSPŠEPrešovJán Kočiš60
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
63KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverPeter Adam210
64KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverPatrik Barna135
65KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverAdrián Kokuľa97
66KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMichal Palkov94
67KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverTomáš Vasiľ16
68KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMilan Koyš0