ZENIT v programovaní
Kategória WebDeveloper

Kategória WebDeveloper - Výsledky školského kola 2018-19

Tímy, hodnotené odbornou komisiou / The competitors evaluated by an expert commission CVTI SR - ŠVS BB
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BASŠ-GymnáziumBratislava-RužinovAdam Rajský
2BAGymnáziumBratislava-Staré MestoMatej Repa
3BASŠ-GymnáziumBratislava-RužinovVáclav Gregor
4BASŠ-GymnáziumBratislava-RužinovTomáš Boďa
5TTSPŠ dopravnáTrnavaPeter Bínovský
6TTSPŠ dopravnáTrnavaTomáš Gergely
7TTSPŠ dopravnáTrnavaŠimon Benčík
8TNGymnáz.V.B.NedožerskéhoPrievidzaAdam Benjamin Plšek
9TNGymnáziumDubnica nad VáhomDávid Oravec
10NRGymnáziumTopoľčanyBoris Bobocky
11NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoGergő Fodor
12NRSPŠ strojnícka - Gép. EKomárnoGergő Fodor
13NRGymnáziumNové ZámkyNorbert Vígh
14NRSPš SE KomarnoKomarnoLaszlo Varga
15ZASPŠ technickáMartinMartin Židuliak
16KETechnická akadémiaSpišská Nová VesBranislav Hozza
17KETechnická akadémiaSpišská Nová VesDárius Beregházy
18KEGymnázium P.J.ŠafárikaRožňavaJán Villim
19KEGymnázium Alejová 1KošiceRoman Janták
20KEGymnáziumKošice-JuhRoman Janták
Tímy, hodnotené školskými komisiami / The competitors evaluated by a school commission
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
1BAGymnázium A. EinsteinaBratislava-PetržalkaMartin Polerecký
2BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMartin Zrubec
3BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoDominik Králik
4BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoSamuel Nus
5BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoSoňa Krebesová
6BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoSamuel Ozaniak
7BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoMartin Klien
8BASOŠ polygrafickáBratislava-Nové MestoRastislav Brna
9BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaMartin Kňažovič
10BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaLukáš Piškytel
11BASPŠ elektrotechnickáBratislava-DúbravkaPeter Bilka
12BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoPatrik Ondruš
13BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoFilip Daniš
14BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoMichal Sejč
15BASPŠ elektrotechnickáBratislava-Staré MestoPatrik Švarc
16BASpojená školaBratislava-RužinovSimon Hudec
17BASpojená školaBratislava-RužinovMartin Tvarožek
18BASpojená školaBratislava-RužinovAdam Rajský
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
19TTSPŠ elektrotechnickáPiešťanyMatej Černý166
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
20TNGymnáziumPúchovJaroslav Jurenka130
21TNGymnáziumPúchovSamuel Toman115
22TNGymnáziumPúchovMatej Jurík109
23TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomTomáš Mačica
24TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomSimon Pecka
25TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomMatúš Kočár
26TNStredná priemyselná škoNové Mesto nad VáhomDominik Hrdlička
27TNStredná odborná školaStará TuráMatej Kučera
28TNStredná odborná školaStará TuráTimotej Tancár
29TNStredná odborná školaStará TuráTamara Zdihan
30TNPSŠ F.HanákaPrievidzaPatrik Mokrý
31TNPSŠ F.HanákaPrievidzaAnnamária Kováčiková
32TNPSŠ F.HanákaPrievidzaDominik Priehoda
33TNPSŠ F.HanákaPrievidzaJán Vážan
34TNPSŠ F.HanákaPrievidzaNatália Černáková
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
35NRGymnáziumNitraViktor Gajdošík185
36NRGymnáziumNitraMariana Zimmermannová170
37NRGymnáziumNitraMarián Zimmermann0
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
38ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaMarián Ligocký
39ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaSamuel Slávik
40ZAGymnázium J. M. HurbanaČadcaAdam Pekný
41ZASpojená školaTvrdošínAdam Michalák1500
42ZASpojená školaTvrdošínFilip Nešťák256
43ZASpojená školaTvrdošínPavol Motýľ
44ZASpojená školaTvrdošínJakub Rončák
45ZASpojená školaTvrdošínPeter Ferletják
46ZASpojená školaTvrdošínDamián Hrubjak
47ZASpojená školaTvrdošínJakub Kuhajda
48ZASpojená školaTvrdošínAdam Prisežňák
49ZASpojená školaTvrdošínKornel Oselský
50ZASpojená školaTvrdošínSamuel Straka
51ZASpojená školaTvrdošínLukáš Hajduk
52ZASpojená školaTvrdošínMarián Bobček
53ZASpojená školaTvrdošínAndrej Orčík
54ZASpojená školaTvrdošínTadeáš Kapina
55ZASpojená školaTvrdošínNikoletta Pitáková
56ZASpojená školaTvrdošínOliver Ulrich
57ZASPŠ technickáMartinMartin Jakub Šimko
58ZASPŠ technickáMartinMartin Židuliak
59ZASPŠ technickáMartinMatúš Ján Haľama
60ZASPŠ technickáMartinPatrik Bandik
61ZASPŠ technickáMartinLukáš Cagarda
62ZASOŠ elektrotechnickáLiptovský HrádokSamuel Trnka
63ZASpojená školaNižnáRoman Gvoždiak220
64ZASpojená školaNižnáJán Škuláň190
65ZASpojená školaNižnáIvan Pavčo150
66ZASpojená školaNižnáAdrián Betušták100
67ZASpojená školaNižnáTomáš Biel80
68ZASpojená školaNižnáDominik Chovanec30
69ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoMarek Galierik
70ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoAndrej Hurta
71ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoMatej Chmulík
72ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoMichal Hanuliak
73ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoKristián Kopera
74ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoMichal Štrba
75ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoMartin Kubanda
76ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoĽubomír Trpiš
77ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoPatrik Húšťava
78ZASPŠ inf. technológiíKysucké Nové MestoAlexandra Jašúrková
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
79BBGymnázium A. SládkovičaBanská BystricaSamuel Halaj
80BBGymnázium A. SládkovičaBanská BystricaDaniel Furčák
81BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMartin Hajdu
82BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMarek Kraus
83BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaMarián Polonec Polonec
84BBSOŠ infor. technológiíBanská BystricaJakub Šupa
85BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomLuboš Kovár
86BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomDominik Lenhart
87BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomAndrej Dianiška
88BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomJozef Volf
89BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomAdam Lupták
90BBSúkr. SOŠ technickáŽiar nad HronomJán Zuberéni
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
91POStr. priemyselná školaBardejovDávid Puzder218
92POStr. priemyselná školaBardejovSimon Kravec184
93POStr. priemyselná školaBardejovSimon Soroka164
94POStr. priemyselná školaBardejovMartin Novák90
95POSPŠ elektrotechnickáPrešovRichard Skokan
96POSPŠ elektrotechnickáPrešovMarián Popaďák
97POSPŠ elektrotechnickáPrešovDávid Puškáš
98POSPŠ elektrotechnickáPrešovAdam Juriš
99POSPŠ elektrotechnickáPrešovDávid Pirchala
100POSPŠ elektrotechnickáPrešovMaroš Baran
101POSPŠ elektrotechnickáPrešovĽubomír Hoffman
102POSPŠ elektrotechnickáPrešovŠtefan Horváth
103POSPŠ elektrotechnickáPrešovRichard Janka
104POSPŠ elektrotechnickáPrešovSamuel Farkaš
105POSPŠ elektrotechnickáPrešovMarko Mrúz
106POSPŠ elektrotechnickáPrešovErik Petra
107POSPŠ elektrotechnickáPrešovAdam Valalský
108POSPŠ elektrotechnickáPrešovDamián Paranič
109POSPŠ elektrotechnickáPrešovDominik Bušek
110POSPŠ elektrotechnickáPrešovPatrik Jakab
111POSPŠ elektrotechnickáPrešovJakub Bednár
112POSPŠ elektrotechnickáPrešovPatrik Morjak
113POSPŠ elektrotechnickáPrešovRichard Vitkovič
114POSPŠ elektrotechnickáPrešovJán Kočiš
115POSPŠ elektrotechnickáPrešovMartin Ragan
Kraj Názov školy Obec Súťažiaci Body
116KEGymnaziumKošiceBianka Šimková
117KEGymnaziumKošiceMarián Sedlák
118KEGymnaziumKošiceDenis Kollar
119KEGymnaziumKošiceMário Mihál
120KEGymnaziumKošiceAlžbeta Strompová
121KEGymnaziumKošiceStas Guskov
122KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverTomáš Vasiľ
123KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMilan Koyš
124KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverJúlius Sztupák
125KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverAdrián Kokuľa
126KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverMichal Palkov
127KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverPatrik Barna
128KESPŠ elektrotechnickáKošice-SeverPeter Adam
129KETechnická akadémiaSpišská Nová VesDávid Schmidt
130KETechnická akadémiaSpišská Nová VesŠimon Servatka
131KETechnická akadémiaSpišská Nová VesBranislav Hozza
132KETechnická akadémiaSpišská Nová VesPeter Janoš
133KETechnická akadémiaSpišská Nová VesDárius Beregházy
134KETechnická akadémiaSpišská Nová VesHenrich Valkošák
135KETechnická akadémiaSpišská Nová VesRené Adamokovič
136KETechnická akadémiaSpišská Nová VesPatrik Kuchár
137KETechnická akadémiaSpišská Nová VesAdam Šromovský
138KETechnická akadémiaSpišská Nová VesDominik Bodnár
139KEStredná odborná školaKošice-JuhSamuel Tóth
140KEStredná odborná školaKošice-JuhOliver Tóth Hajdu
141KEStredná odborná školaKošice-JuhRastislav Teľman
142KEStredná odborná školaKošice-JuhNiko Mag
143KEStredná odborná školaKošice-JuhŠimon Gažo
144KEStredná odborná školaKošice-JuhAlex Vidricko
145KESOŠ technickáRožňavaAlex Hlaváčik
146KESOŠ technickáRožňavaDaniel Šustek
147KESOŠ technickáRožňavaNikolas Beke
148KESOŠ technickáRožňavaAlexandra Czeglédiová
149KESOŠ technickáRožňavaViktória Parditková
150KESOŠ technickáRožňavaNoémi Gorgeiová
151KESOŠ technickáRožňavaArpád Imre
152KESOŠ technickáRožňavaAlexander Valko
153KESOŠ technickáRožňavaFilip Janičko
154KESOŠ technickáRožňavaKlaudia Slížová
155KESOŠ technickáRožňavaVeronika Tóbisová
156KESOŠ technickáRožňavaErich Vanyo
157KESOŠ technickáRožňavaBianka Štefanková
158KESOŠ technickáRožňavaMonika Griegerová
159KESOŠ technickáRožňavaAdrián Rusňák